Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
galika

WYPOSAŻENIE NARZĘDZIOWNI I PARKÓW MASZYNOWYCH

W naszej ofercie znajdują się maszyny stosowane do obróbki metali, produkowane przez czołowych światowych producentów. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości tokarek, frezarek, szlifierek i innych maszyn przeznaczonych do obróbki skrawaniem. Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się urządzenia do obróbki strumieniowo-ściernej, czyli cięcia strumieniem wody, oraz obróbki cieplno-chemicznej i elektroerozyjnej.

Sprzedawane przez nas produkty od lat stanowią podstawę wyposażenia nowoczesnych narzędziowni i parków maszynowych. Znajdują swoje zastosowanie w produkcji detali wielkoseryjnych i masowych dzięki wyposażaniu w system sterowania numerycznego CNC, co zapewnia działanie maszyn w trybie automatycznym. W ofercie posiadamy również obrabiarki typowo do zastosowań narzędziowych i do pojedynczych serii.

System komputerowego sterowania numerycznego CNC

Computer Numerical Control (CNC), czyli komputerowe sterowanie numeryczne rozwijane jest od lat 70. XX wieku. System ten składa się z urządzeń sterujących, regulujących i zarządzających pracą obrabiarek CNC. Wykorzystanie systemu CNC w popularnych obrabiarkach skrawaniem ma wiele zalet. Zyskują one dzięki niemu wyjątkową precyzję, powtarzalność i efektywność. Automatyzacja pracy maszyny pozwala na wykorzystanie jej w produkcji masowej i wielkoseryjnej, a jednocześnie ogranicza konieczność zatrudniania kilku specjalistów gdyż do obsługi maszyny CNC wystarczy jeden operator. Właściwie zaprojektowany program ma wpływ na wysoką efektywność pracy obrabiarki oraz oszczędność materiału. Oferujemy Państwu nowoczesne obrabiarki CNC, fachowe doradztwo, pomoc w instalacji i rozruchu oraz autoryzowany serwis.

copyright © 2021
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl