Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
galika

AUTOMAT WIELOWRZECIONOWY

W wielu branżach chętnie wykorzystywane są różne rodzaje automatów tokarskich, jednym z nich jest automat wielowrzecionowy. Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku produkcji wielkoseryjnych i masowych, ponieważ jego praca jest bardzo wydajna. Zakłady zajmujące się toczeniem na mniejszą skalę również mogą korzystać z tokarek wielowrzecionowych, najlepiej jednak,aby była wyposażona w system sterowania numerycznego (CNC). Taki automat zawiera zwykle 6 lub 8 wrzecion, na których praca odbywa się równolegle. Automaty wielowrzecionowe zazwyczaj występują w konfiguracjach poziomych.

Uniwersalność automatów wielowrzecionowych

Automaty wielowrzecionowe są bogato wyposażone, dzięki temu można na nich wykonywać różne procesy obróbkowe, wśród nich wymienia się: toczenie wzdłużne, poprzeczne, wgłębne i kształtowe. Oprócz tego wykonywane są również zabiegi frezowania, wiercenia oraz praca oraz gwintowanie – poprzez nacinanie czy wygniatanie. Wielozadaniowość i wydajność pracy pozwala na określenie urządzeń mianem uniwersalnych. Sprawdzają się w produkcji przedmiotów dla wielu różnych branż i stanowią podstawowe wyposażenie pracowni świadczących usługi obróbki skrawaniem.


W naszej ofercie posiadamy wybór automatów wielowrzecionowych o różnych parametrach od wiodącego producenta, jakim jest firma INDEX. Nasi pracownicy, korzystając z wiedzy i doświadczenia, pomagają wybrać odpowiedni model dopasowany do potrzeb klientów.


ZOBACZ OFERTĘ
copyright © 2022
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl