Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
galika

CENTRUM SZLIFIERSKIE

Centrum szlifierskie wyposażone w sterowanie numeryczne (CNC) posiada uniwersalne funkcje szlifowania. Szlifowanie jest jednym ze sposobów obróbki skrawaniem, wykorzystanie centrum szlifierskiego pozwala w jednej maszynie zrealizować jego różne rodzaje. Urządzenia te charakteryzują się szybkością działania, automatyzacją procesu szlifowania i wysoką sztywnością. Efektem pracy obrabiarki są precyzyjnie wykonane, gładkie detale.

Wyposażenie centrum szlifierskiego może być różne, w zależności od wybranych narzędzi można wykorzystywać je między innymi doszlifowania zewnętrznego i wewnętrznego, cylindrycznego oraz stożkowego czy nawet do zarysów niekołowych. Doskonale sprawdzają się również do szlifowania gwintów. Centra szlifierskie występują w wariancie pionowym i poziomym.

Centrum szlifierskie z możliwością toczenia

W naszej ofercie posiadamy zaawansowane centra tokarsko-szlifierskie, które łączą w sobie dwa rodzaje obróbki. Dzięki temu są efektywne, oszczędzają czas i miejsce w warsztacie, a dodatkowo zapewniają szybki zwrot inwestycji. Korzystając z centrum tokarsko-szlifierskiego nie trzeba rezygnować z żadnych cech tych dwóch procesów, ponieważ maszyna wyposażona jest kompleksowo, zapewnia pełną funkcjonalność zarówno toczenia,jak i szlifowania.

Nasze maszyny są w pełni automatyczne, co ułatwia ich obsługę. Dodatkowo są bogato wyposażone w narzędzia do obróbki, przez co oszczędzają czas na przezbrajaniu. Nasi pracownicy służą radą w wyborze spełniającego potrzeby klientów centrum szlifierskiego.


ZOBACZ OFERTĘ
copyright © 2022
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl