Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
galika

Dłutownice CNC

Dłutownica CNC należy do grupy obrabiarek skrawaniem. Zaawansowane technologicznie urządzenia wyposażone są w system sterowania numerycznego, który pozwala zautomatyzować proces obróbki. Dłutownice CNC wykorzystuje się do obrabiania powierzchni zewnętrznych, wewnętrznych oraz wykonywania rowków wpustowych, klinowych i kształtowych. Na maszynach tego typu wykonywana jest również obróbka kół zębatych. Głównym ruchem narzędzia w postaci noża jednoostrzowego jest prostoliniowy ruch wgłębny. Charakterystyczne dla dłutownic jest wykonywanie cykli pracy składających się z krótkich odcinków,podczas których narzędzie zagłębia się w przedmiot i następnie jest wycofywane.

Zalety dłutownic CNC

Oferowane przez nas dłutownice CNC to urządzenia wyjątkowo wytrzymałe o długiej żywotności. Znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach takich jak medycyna, lotnictwo, przemysł naftowy i narzędziowy. Dłutownice CNC dzięki automatycznemu sterowaniu są łatwe w obsłudze, mają prostą konstrukcję oraz mogą pracować przy produkcji serii detali. Cechują się powtarzalnością,sztywnością i dużą precyzją. Zaletą dłutownic CNC jest uniwersalność, mogą bowiem obrabiać przedmioty o różnych gabarytach. Nowoczesne maszyny wyposażone są również w odpowiednie osłony i obudowy, które gwarantują bezpieczeństwo pracy.


Poza sprzedażą wysokiej jakości dłutownic CNC oferujemy fachowe doradztwo podczas wyboru właściwego urządzenia oraz serwis maszyn.


ZOBACZ OFERTĘ
copyright © 2022
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl