Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
galika

MULTIZADANIOWE CENTRUM OBRÓBCZE

Nasz asortyment składa się z najnowocześniejszych maszyn do obróbki CNC, w tym wysoko zaawansowanych technologicznie, wieloosiowych centrów obróbczych. Są to maszyny wielozadaniowe o wysokiej wydajności produkcji,sterowane automatycznie. Posiadamy centra obróbcze 3-, 4- i 5-osiowe produkcji Litz. Zastosowanie większej ilości osi pozwala skrócić czas przygotowania przedmiotu, co ma wymierny wpływ na koszt jego produkcji.


Oferowane przez nas centra obróbcze dostępne są w wersji poziomej i pionowej, co pozwala wybrać urządzenie dostosowane do obrabiany chdetali. Każdą maszynę można wyposażyć w dodatkowe komponenty i tym samym zwiększyć jej możliwości.

Zalety wieloosiowych centrów obróbczych

3-, 4- lub 5-osiowe centra obróbcze wykorzystywane są w obróbce metali do produkcji modeli, form do termoformowania, laminowania i odlewania, wykrojników i modeli 3D. Wielką zaletą tych maszyn jest możliwość wykonywania bardziej skomplikowanych przedmiotów niż na konwencjonalnych obrabiarkach. Zostają zachowane przy tym pożądane cechy produkcji detali, które obrobione są szybko i precyzyjnie. Centrum obróbcze sterowane automatycznie przystosowane jest do ciągłej pracy, dlatego doskonale sprawdza się do produkcji wielkoseryjnej i masowej.


Oferujemy urządzenia renomowanych firm, które charakteryzują się długą żywotnością. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz serwis centrów obróbczych.


ZOBACZ OFERTĘ
copyright © 2022
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl