Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
galika

MASZYNY TRANSFEROWE DO PRODUKCJI WIELKOSERYJNEJ

Produkcja seryjna polega na wytworzeniu wielu takich samych elementów. Aby zyskać na niej jak najwięcej, producenci dążą do minimalizowania czasu przygotowania jednostkowego detalu. W branży obróbki metali pomóc w tym mogą maszyny transferowe, których działanie opiera się na kompleksowej produkcji serii detali. W sposób automatyczny sterują załadunkiem materiału,jego obróbką, systemem czyszczącym, kontroli, paletyzacji i wyładunkiem gotowego produktu. Są to niezwykle wydajne urządzenia zapewniające efektywność produkcji dzięki szybkości i elastyczności działania. Maszyny transferowe łączą w sobie właściwości tokarek, frezarek i innych obrabiarek skrawających.

Zalety maszyny transferowej

Maszyny transferowe generują duże oszczędności, zarówno podczas procesu produkcji, jak i przestrzeni, ponieważ łączą funkcje wielu obrabiarek w jednej. Obsługa urządzenia może być wykonywana przez jednego operatora, co dodatkowo ogranicza wydatki związane z zatrudnieniem.


W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór maszyn transferowych firmy Mikron. Urządzenia te charakteryzują się łatwą konfiguracją, a bogaty asortyment firmy ułatwi znalezienie właściwego wariantu dla każdej branży. Oferowane przez nas maszyny transferowe doskonale sprawdzą się w branży motoryzacyjnej, komputerowej, zegarkowej, chirurgicznej i audio-wideo.


ZOBACZ OFERTĘ
copyright © 2022
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl