Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
galika

Targi ITM Industry Europe, PoznańPo kilkuletniej przerwie firma GALIKA weźmie udział wtegorocznej edycji targów obrabiarek i narzędzi ITM Industry Europe w Poznaniu.Na naszym stoisku będziemy prezentować trzy obrabiarki sterowane numerycznie,stanowiące interesującą ofertę w zakresie szlifowania, toczenia i frezowania. Maszynywyróżnia najwyższa jakość, zaawansowany poziom technologiczny i najnowszerozwiązania techniczne.


Sterowana numerycznie, zadaniowa szlifierka do wałków S 36firmy STUDER jest kolejnym i najnowszym modelem z serii maszyn nowej generacji,wyposażonym w panel sterowania C.O.R.E., spełniającym współczesne wymaganiacyfrowego obiegu informacji w sieciach zakładowych i globalnych. Konstrukcjamaszyny oparta o korpus mineralny Granitan®, precyzyjny układ przeniesienianapędu i pomiaru gwarantuje wysoką wydajność w produkcji seryjnej i szybkizwrot zainwestowanych środków, przy zachowaniu najwyższej dokładności ipowtarzalności. Szlifierka może być zintegrowana z wieloma systemamiautomatycznego załadunku od różnych producentów. Łatwość obsługi iprogramowania zapewnia dialogowe oprogramowanie StuderWIN i StuderTechnologyoraz duży ekran dotykowy.

Szlifierka S 36cnc firmy Studer


Nowa wersja automatu INDEX ABC jest kontynuacją bardzodobrze znanego na polskim i światowym rynku modelu niemieckiego producentatokarek i automatów tokarskich INDEX Werke. ABC Produkowany jest nieprzerwanieod 1993 roku a swoją niezrównaną dynamikę zawdzięcza m.in. co raz to nowszemupakietowi sterowań od Siemens lub Fanuc, tym razem w wersji z  FANUC 35i-B. Obrabiarka charakteryzuje siędużym przelotem wrzeciona wynoszącym aż 65mm przy powierzchni posadowieniazaledwie 2,5x1,5m. W najnowszej odsłonie maszyna jest już standardowowyposażona w oś Y oraz oś H rewolweru górnego pozwalającą na wygodne używanieoprawek wielokrotnych. Wyjątkowo rozwiązane wrzeciono przechwytujące jakowrzeciono synchroniczne zamontowane na górnym rewolwerze pozwala nakilkusekundowe oszczędności czasu cyklu przy przechwycie detalu porównując dostandardowych tokarek i automatów na rynku.


Automat tokarski INDEX ABC


Firma Röders GmbH to najnowszy dostawca wśródreprezentowanych w Polsce przez GALIKA sp. z o.o. producentów obrabiarek. Wofercie firmy z ponad 200-letnią znajdują się zarówno frezarki uniwersalne jaki centra frezarskie z opcją szlifowania oraz pełną automatyzacją, obejmującątakże zarządzanie elektrodami używanymi na sprzęgniętych elektrodrążarkachwgłębnych. Obrabiarki Röders to kompaktowe, wysoce dynamiczne i ultraprecyzyjne5-osiowe maszyny przeznaczone do obróbki High Speed Cutting. Prezentowany model- RXP501DSC charakteryzuje się zoptymalizowaną geometrią gwarantującą lepszydostęp do obszaru obróbki przy operacjach z dużymi zakresami obrotu w osi A(+/-115 stopni). Dwustronne podparcie osi C oraz precyzyjna kontrolatemperatury poszczególnych elementów zapewnia wysoką stabilność i precyzjęprzez wiele lat użytkowania. Przestronne okna blisko obszaru obróbki,zapewniają widoczność z obydwóch stron, a uchwyty przystosowane do różnychsystemów paletowych mogą być zintegrowane ze stołem C.5-osiowe centrum frezarskie RödersRXP501DSC


Zachęcamy do odwiedzenia stoiska GALIKA na targach ITM wPoznaniu, na którym obecne będą wszystkie opisywane obrabiarki. Hala 3, stoisko10 – ZAPRASZAMY!
copyright © 2022
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl